Nemzeti Fotótár
Megállítjuk az időt
Sport - NDK-Bulgária olimpiai reménységek tornája Sport - NDK-Bulgária olimpiai reménységek tornája
3 cm kifutó

Sport - NDK-Bulgária olimpiai reménységek tornája

Magyarország, Budapest, Budapest

Budapest, 1968. augusztus 19. Német Demokratikus Köztársaság (NDK) - Bulgária olimpiai reménységek tornájának döntője a Hungária körúton (XIV. kerület). 2:2. A bolgárok a csoportmérkőzések során több gólt értek el, mint az NDK, így ők lettek a harmadikok, az NDK a negyedik. 1- Szergej Boriszov kapura tör. 2, 4, 10-14, 20-23- Jelenet a mérkőzésről. 3, 19- Svetoslav Todorov kapura lő. 5- Pat Richter lövését Nacsev szögletre menti. 6- Pavel Panov gólja. 7- Pavel Panov lövését Röhm nem tudja védeni. 8- Nacsev kiöklözi a labdát Joachim Streich elől. 9- Carl Schopp lövését Nacsev nem tudja védeni. 15- Szerel az NDK védelme. 16- Bienert kapura fejel. 17- Nacsev kiöklözi a labdát Friedrich Schwierske elől. 18- Röhm kiöklözi a labdát. Szergej Boriszov elől. 24- Friedrich Schwierske-t szerelik. MTI Fotó: Petrovits László

Készítette: Petrovits László
Tulajdonos: MTI Fotóarchívum
Azonosító: MTI-FOTO-1946499
ICC: Nem található
Model: DSLR-A350
Date and Time: 2010:11:17 00:01:02
Exposure Time: 1/80 Sec
Aperture: 1:11.0